Bonus do 500zł od WealthSeed

Bonus od 25 do 500zł losowo od WealthSeed czyli polskiej platformy inwestycyjnej!

WealhSeed to polska firma, która za założenie konta i zrobienie depozytu na kwotę 1 zł, w nagrodę daje bonus losowy od 25 do 500zł. 

Jak zgarnąć bonus do WealthSeed?

1. Założ konto z tego linka:

2. Wypełnij swoje dane zgodnie z prawdą. Będzie trzeba uzupełnić urząd skarbowy. Urząd skarbowy jest zależny pod miejsca zamieszkania, nie zameldowania. 

3. Zrób weryfikację dowodem oraz selfie. 

4. Uzupełnij ankietę. Trzeba na nią odpowiedzieć dobrze dlatego wstawiam odpowiedzi:

5. Po weryfikacji, ważne, aby zrobić depozyt. 

Należy wejść w Konta osobiste, wybrać walutę np PLN i kliknąć Szczegóły. 

Pojawią Ci się dane, na które musisz wykonać przelew ze swojego banku. Wykonując przelew z polskiego banku nie musisz wpisywać PL przed numerem konta. 

Nie trzeba wpisywać tytułu przelewu.

6. Jak depozyt dojdzie wyskoczy okienko i możliwość odebrania losowej nagrody.

7. Możesz sprzedać akcje i wypłacić albo zostawić i zobaczyć czy cena wzrośnie,  czy zmaleje.

Kwestie podatkowe

Należy pamiętać o tym, że sprzedając i wypłacając akcję będzie trzeba się rozliczyć się z urzędem skarbowym – 19% podatku. Firma WealthSeed wyśle wam PIT 38 do rozliczenia w kolejnym roku 

Strona internetowa Rekinzarobkow.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Treści na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmujesz samodzielnie.