CoinZoom

logo coinzoom sposoby szybkiego zarobku

Kilka słów o CoinZoom:  to cyfrowa giełda
nowej generacji, która wykorzystuje ogromne doświadczenie zespołu w dostarczaniu doskonałej jakości handlu, zorientowanych na klienta, narzędzi i technologii, które pomagają klientom odnieść sukces w handlu.

Potwierdzenie wypłaty:

Instrukcja jak odebrać 45zł?

1. Rejestrujemy się z linku polecającego:
http://trade.coinzoom.com/referral_register?referralToken=bb5b09d5-fbf4-40ab-b4fd-05372be26d34

2. Potwierdź email, następnie przy pierwszym logowaniu wpisz kod weryfikacyjny, który przyjdzie na naszą skrzynkę pocztową.

Najlepiej pobrać aplikację ze strony CoinZoom i robić dalej wszystko na apce!

3. Podchodzimy do weryfikacji profilu. Podajemy nasze dane, które następnie potwierdzamy dokumentem tożsamości + selfie.

4. Podajemy dane karty i w sekcji AMOUNT wpisujemy np 5, dzięki temu wypłacimy 5 EURO. (Możesz wpłacić mniej, ale trzeba zrobić obrót na 100 euro czyli sprzedajemy i kupujemy bitcoina tyle razy, aż wyjdzie nam obrót 100 euro. W tym wypadku 21/22 razy)

Wplac 5EURO przez  podanie danych z karty i wartości 5. Dokonaj obrotu na łączną sumę 100$. (5$x21) Prowizje są bardzo niskie, liczone w groszach.

Bonus otrzymujemy w ZOOM, który możemy od razu sprzedać i wypłacić resztę. Czas oczekiwania na dostanie bonusu to około 1h

Niżej masz przykład, wchodzisz na Portfolio, wybierasz np walutę XRP i tam klikasz na dole Sell/Buy na przemian, aby zrobić obrót 100 euro, w razie czego pisz do mnie:)

JAK WYPŁACIĆ?

1. Krypto Zoom zamieniasz na USD, czyli sprzedajesz tą kryptowalutę za pomocą przycisku SELL. 

2. Następnie wchodzisz w kryptowalutę XRP (w sekcji Portfolio) i kupujesz ją za tyle USD ile masz. 

Po tym wysyłasz walutę np na portfel BitPanda (w innych protfelach kroki będą podobne, polecam BitBay również)

3. Wchodzisz znów na krypto XRP i klikasz SEND, następnie na dole klikasz ADD ADDRESS i dodajesz adres portfela z BitPandy (w sekcji Wallet wyszukujesz XRP) jak na obrazku niżej i klikasz przycisk po prawej stronie na górze:

Teraz adres, który musisz dodać jest pod napisem Deposit adress, destination tag też wpisujesz w sekcji TAG

Jest jeszcze możliwość, że będą kazali Ci przejść Authenticator, pobierasz ze sklepu play Authenticator i na aplikacji Zoom masz kod QR, który musisz zeskanować na tej aplikacji 🙂 W razie pytań wystarczy napisać do mnie na instagramie:

rekin.jednorazowych. zarobkow, albo na messengerze – Kinga Merynda