Jak zarabiać na programach partnerskich – TOP 5

Opublikowane przez admin w dniu

W tym artykule wytłumaczymy co to są programy partnerskie, jak zarabiać na programach partnerskich i wybierzemy najlepsze sieci afiliacyjne do wygenerowania dużych dochodów.

Co to są programy partnerskie?

Program partnerski to strona, która oferuję produkty i usługi, które Wydawca (osoba rejestrująca się w danym programie) może polecać na własnej stronie www, blogu czy dostępnych w internecie forach, korzystając ze swojego specjalnego linku polecającego.

Mniej więcej to wygląda tak:

  1. Promujesz dany produkt w mediach używając swojego indywidualnego linku
  2. Klient dokonuje zakupu lub testuje produkt
  3. Dostajesz prowizję!

Jak zarabiać na programach partnerskich?

Najlepsze spoosby to:

  1. Posiadanie własnej strony www albo bloga – założenie takiego narzędzia nie jest trudne, wystarczy poszukać szkoleń w Google i zastanowić się nad tematyką, którą chcemy poruszać. Jeśli piszesz o finansach to idealny zarobek jest na polecaniu kont bankowych i pożyczek. Klient będzie zadowolony, a Ty dostaniesz prowizję.
  2. Social media – prowadzenie fanpage’a na Facebooku lub profilu na Instagramie, gdzie możesz dodawać swoje linki polecające.
  3. Fora internetowe – jak ktoś szuka np konta do założenia w banku to Ty możesz polecić je przez swój reflink. 
  4. Listy e-mailingowe – zarabianie przez wysyłanie wiadomości na maila klientom.

Czy musisz mieć doświadczenie i coś inwestować, aby zarabiać?

Nie musisz mieć doświadczenia ani inwestować, a plusem tego sposobu zarobku jest fakt, że możesz zacząć zarabiać na czysto. Wszystkiego jesteś w stanie nauczyć się od momentu, kiedy stwierdzisz, że chcesz nauczyć się zarabiania na programach partnerskich.

RANKING TOP 5 PRGRAMÓW PARTNERSKICH PRZETESTOWANYCH PRZEZ NAS!

1. LEADSTAR

Jeden z popularniejszych programów partnerskich z branży finansowej, natomiast posiada też sklepy internetowe, telekomunikacja czy ubezpieczenia. Bardzo dużym plusem są: niski próg wypłaty od 1zł oraz szybkie rozliczenia programów (to bardzo rzadko spotykane!) czym Leadstar naprawdę się wyróżnia. Dodatkowo można zarabiać 5% dochodów od osób poleconych do programu.

2. BANKIER.PL

Również bardzo popularna sieć afiliacyjna, skupiająca się głównie na produtach finansowych. W swojej ofercie ma też około 20 innych kampanii. Próg wypłaty wynosi 50zł, a kampanie są rozliczane dość szybko. Można zarabiać 5% dochodów od osób poleconych albo 50zł od każdej zaproszonej osoby.

3. CENEO

Każdy zna Ceneo, gdyż jest to jedna z najpopularniejszych porównywarek cen i według statystyk jest drugim, po Allegro najczęściej odwiedzanym portalem. Strona posiada swój program partnerski, a polecać tu możemy naprawdę wiele produktów i usług! Gdy klient wejdzie na Ceneo z Twojego unikalnego linku polecającego na sklep to już dostajemy 21gr, a jak zakupi jakiś przedmiot to dlanas jest 65% od prowizji za zakup na ich stronie oraz 10% za polecenie.

4. STREFA KURSÓW

Strefa Kursów to portal edukacyjny, który na swojej stronie ma bogatą ofertę kursów na przeróżne tematy jak tworzenie stron, programowanie, marketing, grafika komputerowa czy obsługa urządzeń biurowych takich jak Excel, Word, PowerPoint i wiele innych.

Strona posiada swój program partnerski. Gdy dołączysz z linka polecającego, dostajesz 30zł zniżki na pierszy kurs albo 20% od kursu. Jako osoba polecająca zarabiasz 50% od zamówień osoby poleconej.

5. GOOGLE ADSENSE

Program pozwala zarabiać na reklamach umieszczanych na Twojej stronie/blogu albo kanale na You Tube. Warto poczytać o tym ile można zarobić na Google Adsense, taka opcja jest na stronie rejestracji. Wybierasz region i tematykę swojej strony i bloga. Dostaniesz wyniki ile rocznie jesteś w stanie zarobić na programie!

Jak wybrać dobre programy partnerskie?

Miej na uwadzę parę rzeczy:

  • Niskie progi wypłaty – najlepsze są progray partnerskie, które mają próg wypłaty od 1-50zł. Wtedy możesz zarabiać mniejsze kwoty i wypłacać je kiedy masz na to ochotę.
  • Wysokie prowizje – warto dołączyć do programu, który oferuję wysokie prowizję za zakup bo jeśli prowizja będzie wynosić 20%, a produkt 20zł to dostaniemy tylko 4zł wynagordzenia. Dlatego też trzeba sprawdzać ceny produktów i usług, które polecamy!
  • Wsparcie, dostępne materiały – ważne, aby udostępnione były banery, które możemy umieścić na blogu/stronie www. Dodatkowo możemy zwrócić uwagę czy są materiały szkoleniowe, wskazówki i pomoc ze strony właścicieli programu.

Gdy zarejestrujesz się w programach partnerskich, możesz napisać do nas na maila: rekinzarobkow@gmail.com i dowiedzieć się więcej na temat zarabiania z nami w ten sposób.

Jeśli wykorzystasz wskazówki, które przedstawiliśmy powyżej, to z pewnością nauczysz się zarabiać na programach partnerskich.


1 Komentarz

Praca w domu: Jak zarobić przez internet w 2020 roku? - Rekin Zarobków · 16 października, 2020 o 1:48 pm

[…] Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat programów partnerskich, jak zarabiać i jaki program wybrać to KLIKNIJ TUTAJ […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *