Santander 100zl

Do 300 zł proste warunki z Santander!

logo santander sposoby szybkiego zarobku

Czy mogę zamknąć konto po odebraniu bonusu?

Tak, możesz zamknąć konto. Jeśli chcesz to zamkniesz również przez internet 

Akcja kierowana jest do pełnoletnich obywateli Polski, którzy nie posiadali konta w Santander Bank Polska przez conajmniej rok.

Jeśli chodzi o wypłatę bonusu możesz wybrać konto bankowe, które najbardziej Ci odpowiada, a ja na nie wyślę Twój bonus.

W momencie kiedy wybierasz kartę za którą jest opłata, gdy nie spełnisz warunków – wystarczy, że po odebraniu bonusu – zablokujesz kartę. Wtedy konto będzie w 100% darmowe.

Jak odebrać bonus?

Załóż konto w Santander klikając odpowiedni przycisk, osoby PONAD 26 lat klikają pierwszy przycisk (Konto Jakie Chcę), a osoby MNIEJ niż 26 lat klikają drugi przycisk (Konto dla Studentów – UWAGA jak nie jesteś studentem a masz do 26 lat to też zakładasz konto tutaj)

Jak zyskać 100 zł w promocji za otwarcie konta w promocji “Wiosenna premia”?
a) 100 zł premii w pierwszej turze po spełnieniu poniższych warunków:
– należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową do 31 marca 2022 r. i otworzyć to Konto najpóźniej do 15 kwietnia 2022 r. (czyli podpisać umowę z kurierem i zalogować się do apki)
– w trakcie składania wniosku wyrazić wszystkie zgody
– do dnia 30 kwietnia 2022 r. wykonać i nie odwołać min. 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową w sklepie lub w Internecie (KOD BLIK) na kwotę co najmniej 10 zł, a także minimum 1 raz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Premia w pierwszej turze przyznana zostanie do 31 maja 2022 r.

Trochę bardziej wymagające dodatkowe warunki dla chętnych:

b) 200 zł premii w drugiej turze po spełnieniu warunków z pierwszej tury promocji oraz w każdym z trzech miesięcy tj. w maju 2022 r., w czerwcu 2022 r. oraz w lipcu 2022 r. spełnienie następujących warunków:
– należy zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł
– należy wykonać i nie odwołać minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową w sklepie lub w internecie na kwotę co najmniej 10 zł,
– minimum 1 raz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie na fb: Kinga Merynda