TopCashback

TopCashback to znana brytyjska strona, które oferuje cashback czyli zwrot gotówki za zakupy za pośrednictwem ich strony. Portal działa od 2005 roku. Strona podobna do Quidco, gdzie wiele z Was już odebrało bonus, który oferowaliśmy w grudniu.

Mamy możliwość zarobienia 75zł za pośrednictwem ich strony ZA DARMO. Cashback zatwierdzany jest po ok 7 dniach, wtedy możesz wypłacić hajs na konto bankowe – najlepiej Revolut/Monese.

Przez 3 minuty będziesz potrzebował też komputera/laptopa.

Instrukcja niżej!

Instrukcja:

1. Klikasz link
https://www.topcashback.co.uk/ref/merxvl

dzięki temu dostaniesz +5GBP

2. Zakładasz konto podajac emial i hasło
3. Potwierdzasz email
4. Następnie logujesz się, wchodzisz w “Free Cashback” i wyszkujesz Nielsen

5. Teraz klikasz na tę ofertę:

6. Klikasz nastepnie czerwony przycisk “Get cashback now”, a nastepnie “Get started”


7. Logujemy sie na fejk danych (można skorzystać z https://www.fakenamegenerator.com/gen-random-en-uk.php), zostaw te dane otwarte bo beda Ci potrzebne jeszcze później. Osoba musi byc z United Kingdom i miec ponad 18 lat. Przepisz dane z generatora (jednak e-mail pozostaw swój)

8. Nastepnie potwierdzamy email, przekierowuje nas do logowania, nastepnie przechodzimy przez 3 ankiety, które Ci wyskocza

9. Po ankietach, trzeba zainstalować ich program (można odinstalować po 7 dniach!) Na komputer zainstaluj,kliknij na plik, ktory Ci sie pobral i dodaj do chrome, tam będzie przycisk aby dodać jako rozszerzenie chrome.

DLA CHĘTNYCH PUNKTY OD 10 DO 11 (DODATKOWE 5GBP)

10. Teraz wracasz na Topcashback, kategoria Free cashback, wybierasz LifePoints (2.88‎£), zakładasz konto, potwierdzasz maila i wykonujesz 1 ankiete.
11. Kolejny raz wracasz do Topcashback i do kategorii Free cashback, wybierasz “Opinion Outpost” (1.84‎£) zakładasz konto, potwierdzasz maila (Czasami idzie z 1h), robisz 1 ankietę, dane nie musza być prawdziwe.

Po zrobieniu tych kroków w zakładce earnings (https://www.topcashback.co.uk/account/earnings/) pojawi nam się 15£.
Czekasz aż zatwierdza cashback (tak jak w sposobie Quidco, ale szybciej dostaniesz hajs) i wypłacasz!

NA KONIEC MUSISZ WEJŚĆ W OFFERS-> MY PROFILE -> MEMBERSHIP DETAILS (jak nizej na screenie)

Następnie klikasz “DOWNGRADE from TopCashBack “Plus to Classic”, wybierasz byle jaki powód i klikasz zielony przycisk Downgrade!

Masz pytania? Napisz na email: rekinzarobkow@gmail.com

Oraz dołącz do naszej grupy na fb:

https://www.facebook.com/groups/1033817356949377/