XendPay

XendPay - bonus 45zł za przelew ze swojego konta na swoje konto!

xendpay bonus 50zł

Kilka słów o XendPay: Firma oferuje transfer pieniężny w myśl zasady “Naszą misją jest oferowanie najlepszej, taniej usługi globalnych transferów pieniężnych.”

XendPay daje nam możliwość wyboru za ile zapłacimy robiąc przelew. Możemy wybrać darmowy przelew a dodatkowo zgarnąć premię o wartości 45zł.

Jak odebrać bonus 45zł z XendPay?

1. Zarejestruj się z tego linka polecającego: https://secure.xendpay.com/signup/ur/Z706724

2. Przewiń do dołu do zakładki “Zweryfikuj konto”

Musisz wysłać pierwszą stronę dowodu/prawa jazdy. Jeśli chcesz wysłać dowód to wybierz “Krajowy dokument tożsamości  EOG”

Dodatkowo niżej musisz wgrać potwierdzenie adresu – możesz wybrać wyciąg bankowy np. z ostatnich 3 miesięcy. Najlepiej wysłać tylko pierwszą stronę wyciągu dlatego zrób screen i przytnij tak aby widać było tylko pierwszą stronę. 

3. Teraz masz 2 opcje:

a) napisz do mnie jak Cię zweryfikują to ja wykonam przelew za Ciebie i wyślę Ci blikiem 45zł. Natomiast mam już sporą kolejkę więc trochę będziesz musiał/a poczekać. 

b) możesz przelew wykonać sam/a wykonać przelew. 

PRZELEW MUSI BYĆ WALUTOWY, czyli np. z konta w euro na konto w złotówkach (np. z Revolut na konto polskie bankowe)

Kombinacji może być dużo. Ważne aby wysłać na konto o innej walucie. 

4. Klikasz “Wyślij pieniądze” 

Wybierasz np przelew z Wielkiej Brytani do Polski czyli z Revoluta na konto polskie bankowe. (wtedy dostaniesz 10 funtów czyli 50zł, zamiast 45zł) Jeśli na Revolucie nie masz pieniędzy, możesz łatwo dodać pieniądze poprzez przycisk WPŁAĆ. Pamiętaj aby zmienić je na FUNTY.

UWAGA: PAMIĘTAJ ABY W “OPŁATA ZA TRANSFER” WPISAĆ 0! (Screen wyżej) 

4. Klikasz przycisk “Dalej” i teraz pojawia nam się strona, gdzie musimy wpisać dane Odbiorcy, czyli w tym przypadku Twoje imię i nazwisko oraz dane Twojego konta polskiego: 

xendpay bonus 50zł odbiorca

5. Wybierasz Cel przelewu i Źródło pieniędzy. Możesz wybrać cokolwiek, nie ma to znaczenia. Niżej zaznaczasz kwadrat, że potwierdzasz dane i możesz przejść Dalej

6. Ostatni punkt to wybór jak chcesz wpłacić pieniądze. Najlepiej wpłacić je za pośrednictwem prywatnej karty płatniczej (na naszym przykładzie – wybierasz kartę z Revoluta i wpisujesz jej dane) 

Pobierają Ci 90 funtów, a na konto dochodzi Ci 100 funtów, już od razu z bonusem 10 funtów!

Jeśli chcesz być na bieżąco to dołącz do naszej grupy na fb: